یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان:

تعداد مبتلایان به کووید19 در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرز 17000 نفر عبور کرد

دانائی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: 11 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بستری شدند و تعداد مبتلایان به کووید19 در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرز 17000 نفر عبور کرد.

دکتر نوید دانائی در گفتگو با مفدا سمنان پیرامون آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس بیان داشت: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون 17213 مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده اند.
وی تصریح نمود: در ۲۴ ساعت گذشته (از 2 الی 3 اسفند ماه سال جاری) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 17 بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند و بدین ترتیب مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به چهار هزار و 581 نفر رسیده است و دوازده هزار و 632 بیمار نیز به صورت سرپایی شناسایی شدند.
ایشان ادامه داد: خوشبختانه کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه به  3839 نفر رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.