دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی سبزوار آغاز شد

غربالگری / سبزوار

با اعلام رئیس مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود در این دانشگاه آغاز شد.

به گزارش مفدا سبزوار، مطهره ملکوتی‌فر رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: هر ساله با آغاز سال تحصیلی جدید برنامه سنجش آمادگی روانشناختی دانشجویان ورودی‌های جدید در قالب طرح ملی غربالگری سلامت روان اجرا می‌شود.

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و لزوم رعایت حداکثری دستورالعمل‌های بهداشتی مبنی بر عدم حضور دانشجویان در دانشگاه، سامانه آنلاین غربالگری سلامت روان دانشجویان توسط اداره مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت راه اندازی شده است.

ملکوتی‌فر ادامه داد: کلیه دانشجویان ورودی بهمن ۹۸  با توجه به اینکه  ورودشان مصادف شد با آغاز همه‌گیری این بیماری و در واقع مورد پایش قرار نگرفتند و همچنین دانشجویان ورودی مهر و بهمن ۹۹ لازم است که با ورود به آدرس http://ccsm.behdasht.gov.ir نهایتا تا ۲۰ اسفند ماه نسبت به عضویت و تکمیل پرسشنامه مذکور اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه در صورت عدم تکمیل پرسشنامه مذکور دسترسی دانشجویان به سامانه‌های نوید و هم‌آوا مسدود خواهد شد تصریح کرد: دانشجویان گرامی در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوال می‌توانند با شماره های ۰۵۱۴۴۰۱۸۳۸۲ و ۰۵۱۴۴۲۶۴۴۳۰ تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.