دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

قابل توجه دانشجویان ، ورودی های ۹۸ و قبل آن در مقاطع دستیاری ، pHD و فوق تخصصی

مهلت یک‌روزه برای ثبت‌نام دانشجویان دستیاری متقاضی وام دانشجویی

اطلاعیه وام دانشجویی

وام دانشجویی

رئیس اداره رفاه دانشجویی از اعلام مهلت یک‌روزه جهت ثبت‌نام وام متقاضیان دانشجویان دستیاری خبر داد.

به گزارش مفدابابل، رئیس اداره رفاه دانشجویی از اعلام مهلت یک‌روزه جهت ثبت‌نام وام متقاضیان دانشجویان دستیاری خبر داد. امینی در خصوص ثبت‌نام وام دانشجویی گفت: کسانیکه متقاضی دریافت وام دستیاری ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ریال  می باشند می توانند صرفا در تاریخ  سوم اسفند ۹۹ به سیستم پرتال صندوق رفاه به آدرس portal. Srd.ir//https: مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند .

امینی همچنین از دانشجویان خواست به نکات ذیل توجه نمایند:

۱- اولویت با دانشجویان متاهل و مجرد ورودی ۹۸ و قبل آن می باشد و در فازهای  بعدی امکان ثبت نام و دریافت وام برای همه دانشجویان امکان پذیر خواهد شد. دانشجویان بعد از ثبت نام در سیستم پرتال ، پیامکی از صندوق رفاه دریافت،  مبنی بر اینکه در اولویت دریافت وام می باشید و  برای انجام مراحل بعدی کار به بانک مهر مراجعه نمایید.

۲-مراحل ثبت نام: الف) مراجعه به سیستم پرتال صندوق رفاه  ب) ثبت شماره دانشجویی ، کد ملی و نام دانشگاه بابل         ج) درخواست وام  د) نوع وام را ضروری و گزینه «دستیاری» انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه  « ثبت درخواست» کلیک نمایید.
تذکر: چنانچه متاهل بوده ولی هنگام ثبت نام پیامکی مبنی بر مجرد بودن به شما نمایش داده می شود جهت رفع مشکل با به همراه داشتن اصل شناسنامه خود و همسر، به اداره رفاه دانشجویی مراجعه نمایید
.
۳-نیازی به دادن تعهدنامه محضری نمی باشد.

۴- دانشجویان باید از یکی از روشهای زیر نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند. ۱- از طریق موبایل بانک: دانشجویان       می توانند پس از نصب موبایل بانک ( بر روی سیستم عامل اندروید ) با درج کد ملی و شماره تلفن همراه نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند در این روش شماره تلفن همراه می بایست به نام متقاضی بوده و پس از انجام کامل مراحل ، کارت صادر شده به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.۲- مراجعه حضوری به شعب بانک مهر  ۳- از طریق اینترنت بانک 

۵- جهت تشکیل پرونده: وام گیرنده (دانشجو) و ضامن می توانند همزمان یا بصورت مجزا به شعب بانک مهر مراجعه نمایند. البته هر دو آنها می بایست فاقد بدهی غیر جاری (سررسید گذشته، معوقه، مشکوک الوصول) و یا چک برگشتی به سیستم بانکی یا صندوق باشند. درصورت حضور همزمان وام گیرنده و ضامن، امکان مراجعه به کلیه شعب بانک امکان پذیر بوده و در صورت عدم حضور همزمان ،امکان مراجعه ضامن به کلیه شعب بانک مهر ایران و مراجعه دانشجو صرفاً به شعب مرکزی هر استان امکان پذیر خواهد بود.

۶-مبلغ وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ریال با سود ۴% می باشد و ۸ ماه بعد از دریافت وام در۳۴ قسط باید نسبت به پرداخت آن اقدام شود.

۷- دانشجو باید نسبت به معرفی یک  ضامن کارمند یا کاسب به بانک اقدام نماید.

۸-در صورتی که ضامن کارمند باشد باید گواهی کسر از حقوق  برای بانک قرض الحسنه مهر شعبه انقلاب با کد ۳۰۲۲ صادر شود.

۹-تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران توزیع خواهد شد

رئیس اداره رفاه دانشجویی در پایان افزود: دانشجویان می توانند جهت دریافت هر نوع اطلاعات بیشتر، با کارشناسان اداره رفاه دانشجویی دانشگاه  به شماره ۰۱۱۳۲۱۹۰۸۴۱ تماس حاصل کنند.                                                                                                                                                                            

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.