دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

تقدیر از فعالان حوزه انطباق و اخلاق حرفه ای شاغل در مرکز آموزشی درمانی کوثر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

تقدیر

از فعالان حوزه انطباق و اخلاق حرفه ای شاغل در مرکز آموزشی درمانی کوثر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تقدیر بعل آمد.

به گزارش مفدا سمنان, اخلاق حرفه ای یکی از مسائل اساسی همه جوامع بشری است. امروزه بسیاری از کشورها به این بلوغ رسیده اند که بی اعتنایی به مسائل اخلاقی و فرار از مسئولیت ها و تعهدات اجتماعی، به از بین رفتن سازمان می انجامد. 

به همین دلیل، بسیاری از ارگان های موفق برای تدوین استراتژی اخلاقی احساس نیاز کرده، و به این باور رسیده اند که باید در سازمان یک فرهنگ مبتنی بر اخلاق رسوخ کند. از این رو کوشیده اند به تحقیقات درباره اخلاق حرفه ای جایگاه ویژه ای بدهند.

با توجه به اهمیت و ارزش دارا بودن اخلاق و رفتار مناسب و رضایتمندی گیرندگان خدمت در بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و ارج نهادن به مقام پرسنل اخلاق مدار بیمارستان‌ها، به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، 3 نفر از فعالان حوزه انطباق و اخلاق حرفه ای مرکز آموزشی درمانی کوثر  این دانشگاه با اهدای لوح سپاس مورد تقدیر قرارگرفتند.

کسب رضایتمندی و احساس امنیت روانی در بین گیرندگان خدمت بستگی به اخلاق و رفتار مناسب و در شان بیماران دارد و انتظار می‌رود پرسنل و پرستاران و سایر همکاران مراکز درمانی با توجه به مشکلاتی که در بیمارستان‌هاحاکم است با سعه صدر و آرامش پاسخگوی مراجعین باشند و خدمت رسانی را به نحو مطلوب و رضایت بخش ارائه دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.