سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

دکتر مریم تقوا:

علاقمندان به حضور در بخش رقابتی مشاعره سلامت، فقط تا ۱۵ اسفند فرصت ثبت نام دارند

مشاعره سلامت

مهلت ثبت نام برای حضور در بخش دانشگاهی ششمین دوره از رقابت های مشاعره سلامت تا ۱۵ اسفند ماه جاری بوده و احتمالا این تاریخ، تمدید نخواهد شد.

مهلت ثبت نام برای حضور در بخش دانشگاهی ششمین دوره از رقابت های مشاعره سلامت تا ۱۵ اسفند ماه جاری بوده و احتمالا این تاریخ، تمدید نخواهد شد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مهلت ثبت نام در بخش دانشگاهی ششمین دوره از بخش رقابتی مشاعره سلامت وزارت بهداشت، تا پایان روز ۱۵ اسفند ماه جاری می باشد.

دکتر مریم تقوا با اعلام این خبر گفت: این بخش رقابتی که ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور می باشد، همزمان با یازدهمین دوره از جشنواره فرهنگی و هنری سیمرغ برگزار می گردد.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز افزود: این رقابت ها به منظور رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی و جهت پیشگیری از انتقال بیماری کرونا ویروس بصورت مجازی و غیر حضوری برگزار خواهد گردید.

او ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این مسابقات می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی http://festivalf.ir/ و ورود به بخش ادبی و انتخاب زیر گروه "مشاعره" بطور رسمی ثبت نام نمایند.

این متخصص پزشکی اجتماعی توصیه نمود: با توجه به اینکه امکان تمدید این مهلت، محتمل نیست، علاقمندان در اسرع وقت با وارد نمودن مشخصات خود در محل یاد شده در سایت جشنواره، در ابن رقابت فرهنگی حضور یابند.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان یادآوری کرد: آئین نامه رقابت های مشاوره سلامت، در صفحه ۱۷ از دستورالعمل جامع فراخوان یازدهمین دوره از جشنواره بین المللی سیمرغ گنجانده و قابل بهره برداری می باشد.

امسال، ششمین دوره از رقابت های مشاعره سلامت، همزمان با یازدهمین دوره از جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری سیمرغ برگزار خواهد گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.