چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

به مناسبت هفته سلامت مردان انجام شد؛

برگزاری اردوی جهادی یک روزه توسط کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در روستای زاویه مرادی دزفول

د ع پ دزفول

کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با همکاری بسیج جامعه پزشکی دزفول، تامین اجتماعی دزفول، بخشداری مرکزی دزفول، حوزه مقاومت بسیج سلمان فارسی و خانه بهداشت روستای زاویه مرادی اردوی جهادی یک روزه در روستای زاویه مرادی برپا کردند.

به گزارش مفدا دزفول، در این اردوی یک روزه پزشکان، متخصص اطفال و عمومی به ویزیت بیماران به صورت رایگان پرداختند و داروی رایگان تجویز کردند.

از دیگر فعالیت‌های کانون جهادی در این اردوی یک روزه، تب سنجی، بررسی درصد اکسیژن خون با دستگاه پالس اکسی متری، بررسی میزان قند خون و فشار خون و غربالگری مردم روستا بود.

دانیال رفیعیان دبیر کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: در این اردوی جهادی ۹۰ نفر ویزیت رایگان شدند و برای ۵۰ نفر غربالگری BMI   تست قند خون و فشار خون و اکسیژن خون و تب سنجی انجام شد و به ۵۰ نفر ماسک رایگان اهداء شد.

وحید نظری مسئول پشتیبانی کانون جهادی نیز ضمن تشکر از مردم خونگرم روستا افزود: در این اردو علاوه بر خدمات فوق، ۱۰۰ هدیه به کودکان روستا اهدا شد و موجب شادی و نشاط این کودکان در ایام کرونایی شد.

بهورزان روستا نیز ضمن ابراز رضایت از اردو و خدمات جهادگران از مرکز بهداشت دزفول و بقیه عوامل دخیل در اجرای این اردو تشکر کردند و خواستار تداوم برگزاری این چنین اردوهایی در این روستا شدند.

در آخر اردو دانشجویان و پزشکان جهادگر توسط بخشداری مرکزی دزفول با اهداء لوح سپاس تقدیر شدند. همچنین در این برنامه توسط کانون بسیج جامعه پزشکی دزفول و بخشداری مرکزی به خانه بهداشت زاویه تعدادی اقلام و ملزومات مصرفی و تجهیزات پزشکی اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.