شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

در روزهای آینده انجام خواهد شد؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری برای تکمیل و تجهیز خوابگاه جدید متاهلی "شهدای سلامت دانشگاه"

تبریز

در دیدار معاون فرهنگی  و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مقرر شد تفاهم نامه همکاری میان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای آینده منعقد گردد تا بر اساس این تفاهم نامه، وزارت بهداشت در تکمیل و تجیهز خوابگاه جدید متاهلی دانشگاه، همکاری نماید و تا پایان سال، کمک مالی برای تکمیل و تجهیز این خوابگاه در اختیار مسئولان دانشگاه قرار دهد. 

به گزارش مفدا تبریز، معاون فرهنگی  و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور در وزارت بهداشت با مهندس بهروز رحیمی، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، در روز شنبه، ۹ اسفند ماه سال جاری، در دفتر کار وی، دیدار کرد. 

در این دیدار که دکتر بهزاد تدین، معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، و دکتر حمید رضا رئیسی، مدیر بودجه و اعتبارات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، نیز حضور داشتند، دکتر مهدی نظری، روند خرید و تجهیز خوابگاه جدید متاهلی دانشگاه را برای حاضران تشریح کرد. 

دکتر نظری در این دیدار با ارائه نقشه ساختمانی و عکس های خوابگاه جدید متاهلی دانشگاه، جزئیات روند آماده سازی و تجهیز این خوابگاه را بیان کرد و از رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت درخواست کرد دانشگاه علوم پزشکی تبریز را در این فرآیند یاری کنند. 

وی همچنین گزارشی از روند آماده سازی خوابگاه ۲۴۰۰ نفری خوابگاه دخترانه تلاش دانشگاه علوم پزشکی تبریز را ارائه نمود.

در ادامه این جلسه، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به فعالیت های عمرانی خیره کننده در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دروان ریاست دکتر محمدحسین صومی اشاره کرد و گفت: در چند سال اخیر در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گام های بلندی در حوزه رفاه دانشجویان برداشته شده است و مجتمع فرهنگی و رفاهی امید و خوابگاه بزرگ دخترانه تلاش، نمونه ای از این اقدامات ارزشمند است. 

در پایان این جلسه، مقرر شد تفاهم نامه همکاری میان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای آینده منعقد گردد تا بر اساس این تفاهم نامه، وزارت بهداشت در تکمیل و تجیهز خوابگاه جدید متاهلی دانشگاه، همکاری نماید و تا پایان سال، کمک مالی برای تکمیل و تجهیز این خوابگاه در اختیار مسئولان دانشگاه قرار دهد. 

همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ادامه حضور در وزارت بهداشت با رحمان خدابنده‌لو،  مدیر کل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری‌لطف، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت ، دکتر سید عابدین حسینی آهنگری، مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی  وزارت بهداشت، دیدار کرد. 

در این دیدار، دکتر مهدی نظری خواستار  حمایت مسئولان وزارت بهداشت از فعالیت های گستره فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز شد. وی در این دیدار، پیگیر درخواست های معاونت فرهنگی  ودانشجویی از وزارت بهداشت بود و مسئولان وزارتی هم در این زمینه قول مساعد دادند.   

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.