شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

عطاالله امیدواری:

امتیاز آموزشی و نیز لوح تقدیر رسمی کارکنان قرآنی دانشگاه بزودی در پرونده اداری آنان منظور می گردد

جشنواره قرآن و عترت

بر اساس هماهنگی های انجام شده میان دو معاونت توسعه و مدیریت منابع و معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، همانند سال های گذشته، برای کارکنان فعال قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در بخش های دانشگاهی و یا کشوری بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت حضور داشته اند، علاوه بر دریافت لوح تقدیر رسمی با امضاء بالاترین مقام این مرکز آموزش عالی پزشکی، امتیاز آموزشی نیز در نظر گرفته شده است.

کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شرکت کننده در بخش های دانشگاهی و نیز کشوری بیست و پنجمین جشنواره قرآنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امتیاز آموزشی و نیز تقدیرنامه رسمی دریافت خواهند نمود.

بنابه گزارش مفدا شیراز، کارکنان شرکت کننده در بخش های دانشگاهی و کشوری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امتیاز آموزشی و نیز تقدیرنامه با امضاء ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز را دریافت خواهند نمود.

عطااله امیدواری با اعلام این خبر گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده میان دو معاونت توسعه و مدیریت منابع و معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، همانند سال های گذشته، برای کارکنان فعال قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در بخش های دانشگاهی و یا کشوری بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت حضور داشته اند، علاوه بر دریافت لوح تقدیر رسمی با امضاء بالاترین مقام این مرکز آموزش عالی پزشکی، امتیاز آموزشی نیز در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، افزود: بر اساس هماهنگی و موافقت های انجام شده میان دو معاونت پیشگفت، از چند سال پیش، برای فعالین قرآنی که در بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور حضور فعال دارند، امتیاز آموزشی در نظر گرفته می شد.

امیدواری اظهار داشت: همچنین، اساتید شاغل در این دانشگاه نیز که در بخش های دانشگاهی و یا کشوری جشنواره قرآنی حضور داشته اند، امتیاز فرهنگی دریافت خواهند نمود.

او با یادآوری چالش های ویژه و خاص این دوره از جشنواره قرآنی وزارت بهداشت، شیوع بیماری کرونا ویروس و عدم امکان حضور فیزیکی شرکت کنندگان در برنامه های آموزشی و ارزشیابی ها را یکی از مهمترین دشواری های جشنواره بیست و پنجم برشمرد.

این چهره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، توضیح داد: امسال و با توجه به پاندمی جهانی بیماری کرونا ویروس جدید و بمنظور رعایت دقیق و حداکثری شیوه نامه های بهداشتی، امکان برگزاری کارگاه های توان افزایی و بازآموزی و همچنین جلسات توجیهی وجود نداشت.

رئیس اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه ادامه داد: بر اساس همین محدودیت ها و علیرغم نداشتن تجربه مناسب در برگزاری کلاس های اثرگذار آنلاین، موفق شدیم تا فعالین و شرکت کنندگان این جشنواره قرآنی را به آمادگی مطلوب رسانده و از حضور قدرتمند آنها در جشنواره مطمئن گردیم.

عطااله امیدواری با تقدیر از همراهی و همکاری کلیه ارکان دانشگاه علوم پزشکی شیراز که برای بالندگی و تکرار افتخارات گذشته در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، نهایت همکاری و همراهی را نموده اند، اظهار داشت: حضور و تکرار افتخار برای ششمین دفعه متوالی در بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت، موضوعی متکی بر یک فرد نبوده و قطعا در کنار لطف و مراحم الهی، کار گروهی و همت همگانی باعث چنین افتخار آفرینی گردیده است.

وی، کسب رتبه اول در جشنواره ای که به نام سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است را افتخاری بزرگ برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز دانست.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق گردید تا در بیست و پنجمین دوره از جشنواره سراسری قرآن و عترت، برای ششمین دفعه پیاپی، مقام قهرمانی را از آن خود نماید.

برای مشاهده فهرست برگزیدگان بخش دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده فهرست برگزیدگان بخش کشوری بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.