شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

توسط اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام گرفت؛

تجهیز دپارتمان روانشناسی بالینی شهید مصطفی خمینی ایلام به وسایل ورزشی

246

با همت و موافقت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام و پیگیری اداره تربیت بدنی دانشگاه، دپارتمان روانشناسی بالینی مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام به وسایل و تجهیزات ورزشی کاربردی در این مرکز تجهیز شد.

به گزارش مفدا ایلام، با همت و موافقت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام و پیگیری اداره تربیت بدنی دانشگاه، دپارتمان روانشناسی بالینی مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام به وسایل و تجهیزات ورزشی کاربردی در این مرکز تجهیز شد.

مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه در این مورد اظهار داشت: با هدف ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان این مرکز از طریق تحرک و فعالیت بدنی، تعدادی وسایل ورزشی به این مرکز اختصاص یافت.

صحرا بیرامی در مورد این وسایل ورزشی گفت: اداره تربیت بدنی دانشگاه در حد توان تعدادی توپ والیبال و فوتسال، حلقه و تور و توپ بسکتبال، صفحه و مهره شطرنج، صفحه و تیر مگنتی دارت، راکت و توپ بدمینتون، راکت و توپ پینگ پنگ و صفحه فریزبی را که با توجه به فضای موجود در دپارتمان روانشناسی بالینی مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام بیشترین استفاده و کاربرد را خواهند داشت نصب و تحویل گردید.

بیرامی تصریح کرد: لازم است تا از دیدگاه و نظر مساعد دکتر میرزائی به ورزش و فعالیت‌های مربوطه و همچنین توجه به سایر بخش‌ها و واحدهای دانشگاه که خارج از حیطه معاونت فرهنگی و دانشجویی نیز هستند تشکر و قدردانی نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.