دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲

برگزاری نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

قرآن تبریز

در نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی»، ۱۵ پوستر به صورت تابلوی دیواری و ۲۰ تابلو به صورت مستقر در استند سه پایه بوم با مضامین «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» و برگرفته از آیات قرآن کریم در مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع)، معاونت درمان دانشگاه و درمانگاه ابن سینا در معرض دید قرار داده شده است. 

به گزارش مفدا تبریز، نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همت دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در حال برگزاری است. 

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه، ۱۵ پوستر به صورت تابلوی دیواری و ۲۰ تابلو به صورت مستقر در استند سه پایه بوم با مضامین «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» و برگرفته از آیات قرآن کریم در معرض دید قرار داده شده است. 

نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» از دوم تا چهارم اسفند ماه در مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع) و از چهارم تا ششم اسفند ماه جاری در معاونت درمان دانشگاه برپا شد و این نمایشگاه از ۹ تا ۱۹ اسفند ماه در درمانگاه ابن سینا در حال برگزاری است. 

گفتنی است این نمایشگاه در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» برای بهره گیری کارکنان، دانشجویان و مراجعه کنندگان به این مراکز دایر شده است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.