شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

سخنرانی وبیناری معاون تحقیقات وزارت بهداشت در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه

روز درختکاری

کارگاه کشوری" مرور نظام مند و متاآلیز " با همکاری مرکز مطالعات مرور نظام مند و متاآنالیز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش سرویس پژوهش یپایگاه اطلاع رساتنی مفدا کرمانشاه، کارگاه کشوری" مرور نظام مند و متاآلیز " با همکاری مرکز مطالعات مرور نظام مند و متاآنالیز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و با سخنرانی دکتر فرید نجفی، معاون تحقیقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید.

محتوای کارگاه از طریق Skyroom و به صورت آنلاین ارائه شد و این برنامه به گونه ای بود که امکان پرسش و پاسخ پس از ارائه هر مدرس برای شرکت کنندگان وجود داشت.

دکتر فرید نجفی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دومین روز از این کارگاه آموزشی، با حضور در دفتر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و به مدت سه ساعت در خصوص مباحث مرتبط با این رویداد علمی سخنرانی کرد.

دکتر علی اکبر حق‌دوست، دکتر فرید نجفی، دکتر پیام کبیری، دکتر علی کبیر و دکتر بیتا مسگرپور مدرسین این کارگاه سه روزه بودند.

گفتنی است هدف از برگزاری این کارگاه مجازی آشنایی علاقمندان با اجزای مختلف مطالعات مرور نظام‌مند و متاآنالیز و چگونگی انجام این نوع از مطالعات در سطح مقدماتی بود که به مدت سه روز و از سیزدهم لغایت پانزدهم اسفندماه ۹۹ برگزار گردید./ انتهای پیام

کدخبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.