شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

کارگاه مجازی آشنایی با گرایش های ارشد پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد

خبر

به همت انجمن علمی، دانشجویی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، کارگاه کشوری "آشنایی با گرایش ها و زیر شاخه های مقطع کارشناسی ارشد رشته پرستاری" برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه و به همت انجمن علمی، دانشجویی پرستاری این دانشگاه، کارگاه مجازی آشنایی با گرایش های ارشد پرستاری برگزار شد.

مدرس این برنامه، دکتر علیرضا عبدی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و استاد دانشگاه بود که ویژه دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور و در چهاردهمین روز از اسفند ماه ۹۹، از ساعت ۱۰ لغایت ۱۲ برگزار گردید.

در این کارگاه مجازی، دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور با گرایش های مقطع کارشناسی ارشد رشته پرستاری، منابع، ضرایب دروس برای هر رشته و شرایط و ویژگی های آن  آشنا شدند.

کارشناسی ارشد پرستاری، رشته ای مستقل و شاخه ای از علوم پزشکی است که داوطلبان پس از قبولی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به عنوان عضوی تخصصی در هر یک از تیم های پرستاری داخلی- جراحی، روان پرستاری، پرستاری ویژه، بهداشت، مدیریت و اطفال می توانند فعالیت نمایند.

گرایش های ارشد پرستاری، شامل پرستاری داخلی، جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان و پرستاری سلامت جامعه می باشد.

گفتنی است طبق اعلام مسئول روابط عمومی این انجمن علمی، دانشجویی به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواه شرکت در وبینار اهدا خواهد شد./ انتهای پیام

کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.