شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶

۳۰ درصد عملیات‌های اورژانس ۱۱۵ مربوط به حوادث غیر تصادفی است/ ثبت بیش از ۳۰۰۰مأموریت

۳۰ درصد عملیات‌های اورژانس ۱۱۵ مربوط به حوادث غیر تصادفی است/ ثبت بیش از  ۳۰۰۰مأموریت

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از انجام ۳ هزار و ۵۸۴ ماموریت در بهمن ماه سال جاری خبرداد و گفت: از این تعداد یک هزار و ۴۳۱ مورد مربوط به اعزام مصدومین حوادث غیرتصادفی و ۴۸۵ مورد تصادفات رانندگی بوده است.

رضا پیرا اقدامات، عملکرد و فعالیت‌های اورژانس 115 در بهمن ماه سال جاری را تشریح کرد.

وی از انجام ۳ هزار و ۵۸۴ مأموریت شامل حوادث تصادفی، غیر تصادفی، مسمومیت‌ها و بیماری‌ها در بهمن ماه سال جاری در استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲ هزار و ۶۳۵ مأموریت، مربوط به بیماری‌ها است.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: از تعداد مأموریت انجام شده ۵۲۰ مورد مربوط به حوادث تصادفی، ۴۲۹ مورد حوادث غیرتصادفی و بقیه به سایر موارد از جمله بیماری‌ها مربوط  است.

پیرا بیان کرد: طی مأموریت‌های انجام شده ۵۶۶ مصدوم بر اثر حوادث تصادفی و تعداد ۱۸۷ مصدوم مربوط به حادثه غیر رانندگی به بیمارستان‌های استان اعزام شده است.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در ماه گذشته ۱۳۹ مورد مسمومیت در استان  به مرکز پیام ۱۱۵ گزارش شده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۱ مورد مسمومیت با گاز منواکسید کربن اعلام شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.