یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

کارگاه آموزش حفظ جزء۳۰ قرآن کریم برگزار شد

آموزش حفظ جزء 30 در دانشگاه ایرانشهر

آموزش حفظ جزء۳۰ قرآن کریم به صورت مجازی(برخط) در یک کارگاه یک روزه ویژه دانشجویان و کارکنان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت کانون قرآن و عترت برگزار شد.

ندا شهلی بر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا ایرانشهر، بیان کرد: در راستای اهمیت توجه به قرآن کریم در جامعه به ویژه قشر تحصیل کرده و جوان، کارگاه آموزش حفظ جزء۳۰ قرآن کریم در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.

وی افزود: این کارگاه یکروزه ویژه دانشجویان و کارکنان به همت کانون قرآن و عترت با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار و نحوه حفظ این جزء از قرآن آموزش داده شده است.

این مقام مسؤول اظهار کرد: تبیین مسائل قرآن و ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش حفظ نیاز مهم جامعه ما در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است تا از آسیب ها و ناهنجاری ها جلوگیری شود.

کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: اهمیت قرآن برای قشر جوان به اندازه ای مهم است که این امر مهم بارها از سوی رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولین و دستگاه های فرهنگی به طور ویژه تاکید شده است.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های مهم ما در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزاری کارگاه و کلاس های آموزش روخوانی و حفظ قرآن کریم برای دانشجویان، کارکنان و اساتید به طور مداوم و منظم است که با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و کانون قرآن و عترت دانشگاه انجام می شود./انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.