یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

در حکمی از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت

رئیس ستاد برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی منصوب شد

انتصاب

طی حکمی از سوی دکترسیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس« رحمان خدابنده‌لو» به عنوان رئیس ستاد برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی معرفی و منصوب شد.

به گزارش مفدا، در حکمی که به امضای دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت رسیده، مهندس« رحمان خدابنده لو» مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان رئیس ستاد برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی معرفی و منصوب شد.

در متن این حکم خطاب به رئیس ستاد برگزاری اولین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ، امده است:

ضرورت ورزش و پویایی آن و جلوگیری از رخوت و سستی در بین دانشجویان با توجه به شیوع ویروس کرونا، و حضور آنان در عرصه رویدادها و رقابت‌های سالم ورزشی در فضای مجازی، رویکرد نوینی است در جهت ابداع خدمات نو، قوی و جذاب برای همگانی کردن ورزش در دانشگاه‌ها.

نظر به تعهد، تجربه و حسن سابقه جنابعالی، به موجب این ابلاغ، به عنوان رئیس ستاد برگزاری اولین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور منصوب می‌شوید. امیدوارم نهایت سعی و تلاش خود را در راستای هرچه بهتر برگزار کردن مطلوب و شایسته مسابقات فوق مبذول داشته و در راه پیشبرد، بهبود و پویایی آن، از هیچ کوششی دریغ نکنید

انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.