یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹

با برگزاری انتخابات؛

نفرات راه‌یافته به شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مشخص شدند

کمیته تحقیقات شاهرود

با برگزاری انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ۱۵ نفر دارای بیشترین رأی به این شورا راه یافتند.

به گزارش مفدا شاهرود، انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز یکشنبه به صورت برخط برگزار شد. در این انتخابات که فرآیند رأی گیری آن از ساعت هشت صبح آغاز شده و ساعت ۱۳ به پایان رسید، نتایج بلافاصله پس از رأی گیری در سامانه مشخص شد. در نهایت از بین ۲۸ نامزد راه‌یابی به شورای مرکزی کمیته تحقیقات، ۱۵ نفر که دارای بیشترین رأی بودند، انتخاب شدند. طبق قانون فردی که بیشترین رأی را به خود اختصاص دهد، با نظر سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه به عنوان دبیرکل این کمیته معرفی می‌شود. بر این اساس، هانی عزیزی کیا دانشجوی رشته پزشکی با ۲۵۶ رأی دارای بیشترین شانس برای معرفی شدن به عنوان دبیرکل کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود است. همچنین پس از تشکیل جلسه شورای مرکزی و با رأی گیری از اعضای شورا، دبیران کمیته‌های تحقیقات دانشکده‌ها نیز مشخص می‌شوند. 

در این انتخابات هر فرد تنها یک بار امکان ثبت رأی داشت اما می‌توانست دست کم یک و حداکثر ۱۵ کاندید را انتخاب کند.

تمدید نشدن زمان رأی‌گیری و اعلام نتایج قطعی فقط یک ساعت پس از پایان مهلت رأی گیری نیز از دیگر ویژگی‌های این انتخابات آنلاین بود.

گفتنی است نخستین نشست شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هفته جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

اسامی راه‌یافتگان به شورای مرکزی به ترتیب تعداد آراء به شرح زیر است: (دریافت فایل نتیجه انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی)

۱- هانی عزیزی کیا

۲- کیمیا سادات هاشمی

۳- رسول منتظری

۴- عرفان کاظمی

۵- غزاله یاوری

۶- ابوالفضل صداقتی

۷- عاطفه ذیروحی

۸- مبینا امیری

۹- مریم ملائی عشق آبادی

۱۰- کیمیا رشیدان

۱۱- سارا محبی

۱۲- علی منصور سمائی

۱۳- علی زمانی

۱۴- سارا حسن پور

۱۵- علی لطفی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.