یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹

بازدید اعضای کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد

بازدید اعضای کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی - گناباد

اعضای کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت، با حضور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، فعالیت‌ها، پتانسیل‌ها و توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد را مورد بررسی قرار داند.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از وبدا، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اعلام این خبر گفت: در جریان این بازدیدها، جلساتی نیز با حضور ریاست محترم دانشگاه و همچنین جمعی از معاونین، روسای دانشکده‌ها، اعضای هیات علمی و مدیران معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار و موضوعات مرتبط با کمیته تحقیقات دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر شهلا خسروان افزود: با توجه به سابقه خوب دانشگاه در برگزاری همایش های ملی و منطقه‌ای، درخواست میزبانی بیست و دومین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی به معاونت تحقیقات و فناوری وزارت ارسال شده است که امیدواریم با توجه به بازدید اعضای محترم کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی، بتوانیم عهده دار میزبانی از این همایش ملی باشیم.

 آقایان دکتر رضا علیزاده نوایی، عضو کمیسیون دائمی کنگره ملی و بین المللی تحقیقات دانشجویی، شعبان آژیر مسئول دفتر و مصطفی حسینو کارشناس کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت اعضای تیم بازدید کننده بودند.

شایان ذکر است که کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در آخرین رتبه بندی، توانسته است رتبه سوم کشور را در بین دانشگاه های علوم پزشکی تیپ سه کسب نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.