پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱

دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد:

اقدام کم نظیر تولید و انتشار برنامه‌ی ویژه تحویل سال نو "توسط کانون‌های فرهنگی دانشگاه"

دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

مصطفی شاکری دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی، حال خوب و آگاهی برای دانشجویان دانشگاه، گفت: جشن کانون‌ها را که مهمترین برنامه و نماد بخش فرهنگی دانشگاه ماست به شکلی متفاوت برگزار و برای شب عید، "برنامه‌ی تحویل سال نو" تولید و در بستر مجازی منتشر کردیم که تا به حال در هیچ دانشگاهی، چه علوم پزشکی و چه غیر علوم پزشکی چنین برنامه‌ای تولید نشده بود.

به گزارش مفدا مازندران، مصطفی شاکری " دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران" ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی  سرشار از سلامتی، حال خوب و آگاهی برای دانشجویان دانشگاه، از آنان برای مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی دعوت کرد.

متن پیام به این شرح است:

شروع سال جدید را به تمامی هم‌دانشگاهی‌های عزیزم تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی، حال خوب، لبخند، رشد و آگاهی داشته باشید. 

 با شیوع بیماری کرونا، تعطیلات و وقفه‌هایی که ایجاد کرد و همچنین مجازی شدن فعالیت‌های دانشگاه‌ها،شکل برنامه‌های فرهنگی هم تا حدودی تغییر کرد.

 کار کردن در این شرایط سخت است، اما ما به سراغ این چالش رفتیم و مسیر جدیدی را شروع کردیم و حتی جشن کانون‌ها را که مهمترین برنامه و نماد بخش فرهنگی دانشگاه ماست را با حمایت مدیریت فرهنگی دانشگاه، به شکلی متفاوت برگزار کردیم و برای شب عید، برنامه‌ی تحویل سال تولید و در بستر مجازی منتشر کردیم که تابحال در هیچ دانشگاهی، چه علوم پزشکی و چه غیر علوم پزشکی چنین برنامه‌ای تولید نشده بود.

در سال جدید هم‌ تمام‌ تلاش من و دوستانم در شورای هماهنگی کانون‌ها این خواهد بود که بیشتر، بهتر و متفاوت‌تر از همیشه کار کنیم و از تمامی دانشجویان علاقه‌مند به کارهای فرهنگی و هنری، از هر ترم و رشته‌ای که هستند هم دعوت می‌کنم که بیایند و در جمع ما باشند؛ همراهی شما، نظرات و ایده‌های شما و هنر شما برای ما بسیار ارزشمند است.

مصطفی شاکری 

دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.