شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷

نخستین همایش مجازی پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می‌شود

اولین دوره همایش مجازی پیاده روی بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور

اولین دوره همایش مجازی پیاده‌روی به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، اولین دوره همایش مجازی پیاده‌روی به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت ویژه دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می‌شود.

دانشجویان علوم پزشکی منطقه ۶ کشور می‌توانند مدارک و ویدئو حرکات ورزشی خود را به منظور شرکت در مسابقات از طریق واتساپ به شماره ۰۹۹۳۱۰۵۰۴۹۲ ارسال کنند. این دوره از مسابقات با شعار «با ورزش سلامتی خود را تضمین کنیم»، برگزار خواهد شد.

در این دوره از همایش در محور نخست که به صورت مسابقه از طریق قدم‌شمار برگزار می‌شود، دانشجویان و کارکنان خواهر و برادر به صورت جداگانه، مورد داوری قرار می‌گیرند. اما در محور دوم که به صورت همایش است، به صورت کلی، دانشجویان و کارکنان خواهر و برادر با هم به قید قرعه، نفرات انتخاب می‌شوند.

هدف از برگزاری این مسابقات، حفظ سلامتی و جلوگیری از فقر حرکتی دانشجویان و کارکنان و همچنین کمک به قطع زنجیره کرونا است. توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در دانشگاه‌های منطقه شش علوم پزشکی و ارتقای سلامت جامعه و نیز کاهش عوارض ناشی از فقر حرکتی در بین دانشجویان و همچنین تقویت روحیه شور و نشاط و جلوگیری از سستی در بین دانشجویان و کارکنان از دیگر اهداف برگزاری این رقابتها است.

در شروع فیلمبرداری، شعار ورزشی باید توسط خود شرکت کننده اعلام شود. زمان فیلم ۳۰ ثانیه باید باشد و جوایز به تعداد ده نفر از بین تمامی شرکت‌کنندگان دانشجویان و کارکنان به قید قرعه اهداء خواهد شد.

برای شرکت در قرعه‌کشی، ارسال فیلم الزامی است.

استفاده از نرم افزار قدم شمار برای حضور در مسابقه الزامی است و به نفراتی که بالاترین رکورد ارسالی را داشته باشند، جوایزی اهداء خواهد شد.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.