دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶

مسابقه «چالش واکسن کووید-۱۹» برگزار می شود

مفدا تبریز

هدف از برگزاری مسابقه «چالش واکسن کووید-۱۹» ، بررسی چالش های پیش رو، فرصت ها و دسترسی جهانی به واکسن کووید-۱۹ است و علاقه مندان می توانند آثار خود را برای شرکت در این مسابقه در چارچوب مقالات علمی، ایده ها و نظرات، اینفوگرافی، عکس، فیلم کوتاه، تجربیات بالینی، گزارش های موردی و فعالیت های اجتماعی ارسال کنند. 

به گزارش مفدا تبریز، کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مسابقه «چالش واکسن کووید-۱۹» را برگزار می نماید.

بر اساس این گزارش، هدف از برگزاری این مسابقه، بررسی چالش های پیش رو، فرصت ها و دسترسی جهانی به واکسن کووید-۱۹ است و علاقه مندان می توانند آثار خود را برای شرکت در این مسابقه در چارچوب مقالات علمی، ایده ها و نظرات، اینفوگرافی، عکس، فیلم کوتاه، تجربیات بالینی، گزارش های موردی و فعالیت های اجتماعی ارسال کنند. 

بر اساس اطلاعیه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه، علاقه مندان برای ارسال آثار  برای شرکت در مسابقه «چالش واکسن کووید-۱۹» می توانند به نشانی http://pformsaz.tbzmed.ac.ir/forms/center/propozal.aspx مراجعه کنند. 

گفتنی است آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در این مسابقه، ۲۰ فروردین ماه سال جاری است و آثار برگزیده در ویژه نامه  کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه به چاپ خواهد رسید و از ارسال کنندگان آثار برتر، تقدیر خواهد گردید. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.