دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲

علمی و آموزشی؛

برگزاری جلسه مجازی نشست کارشناس فرهنگی با دبیر و  اعضای انجمن پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

جلسه مجازی نشست کارشناس فرهنگی با دبیر و  اعضای انجمن پزشکی جهت اجرای برنامه های یک ماه آینده انجمن پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول به صورت "گوگل میت" برگزار گردید.

به گزارش مفدا دزفول، جلسه مجازی نشست کارشناس فرهنگی با دبیر و  اعضای انجمن پزشکی  در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۹ جهت اجرای برنامه های ماه آینده انجمن پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول به صورت "گوگل میت" برگزار گردید.

 این جلسه با حضور کارشناس فرهنگی مریم شمس الهی و دبیرانجمن پزشکی: محمد حسین حمید به همراه اعضای انجمن پزشکی :دانیال طلاوری،علی مرادی،زهرا سرقلی ،پانیز رافعی،فاطمه دوستی،زهرا ماسیوری،میلاد عزیزی،ماندانا حسینی نیا،فردوس فرزیانی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید ، همچنین مشروح اهداف یک ماه آینده  انجمن در این نشست به بحث و بررسی گذاشته شد.

برنامه های پیش رو طی یکماه اینده برای کمیته ها:

کمیته اسکومی: برگزاری لایو با دکتر کیانفر

کمیته اسکورپ:تهیه پست یا هر محتوای مناسب دیگه برای سندروم داون و اوتیسم،برگزاری کارگاه

کمیته اسکوف:کار کردن در زمینه سل و کبدچرب بصورت انیمیشن وپست

کمیته اسکورا:کلیپ روز زن و استوری های مرتبط و برگزاری کارگاه حدالامکان

همچنین مسابقات این برنامه  به صورت "وبینار" سازمان دهی شده توسط  دکتر "طلاوری" و دکتر "کاظمی" برای ورودی ۹۹ در قالب "پلتفرم اسکای روم" یا "گوگل میت" برگزار شد و اطلاع رسانی لازم از طریق سایت های خبری دانشگاه و شبکه اجتماعی در دسترس، جهت شرکت در این "وبینار" انجام خواهد شد.

در پایان نکته حائز اهمیتی که میتوان در این کارگاه به آن اشاره نمود: سیستم امتیاز دهی، برای شرکت در فعالیت های این انجمن از "وبینارها تا "مسابقات" می باشد که روند کاری بسیار موثری خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.