چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

با همکاری وزارت بهداشت؛

جشنواره کشوری ایده‌های نو سلامت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار می‌شود

راهی به سوی کشف استعدادهای ناشناخته و همگرایی ایده‌ها

پوستر

جشنواره "ایده‌های نو سلامت" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و با همکاری اداره انجمن‌های علمی دانشجویان و نیز حوزه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، ویژه دانشجویان کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.

بنابه گزارش مفدا شیراز، دکتر کوروش عزیزی، برگزاری جشنواره سراسری "ایده های نو سلامت" را گامی ارزشمند در کشف استعدادهای نهفته دانشجویان علوم پزشکی کشور معرفی نمود.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، توضیح داد: برگزاری این جشنواره علمی و فرهنگی، علاوه بر یافتن صاحبان استعداد و ایده های تازه، باعث تجمیع اندیشه و عقاید در جهت پیشبرد اهداف حوزه سیاستگذاری کلان سلامت در ابعاد منطقه ای و ملی می گردد.

او با معرفی محورهای اصلی این جشنواره، اظهار امیدواری نمود تا این رویداد علمی و دانشجویی ضمن استمرار در سال های بعد، مخاطبین و محورهای وسیع تری را پوشش دهد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، "علوم تغذیه و سلامت"، "پیشگیری و درمان بیماری ها"، "دارو"، "تولید دستگاه ها و لوازم پزشکی حوزه پیشگیری و درمان"، "همیاری اجتماعی"، "مددیاری و مشاوره آنلاین به بیماران"، "تشخیص و سلامت" و نیز "مراقبت و توانبخشی" را محورهای اصلی این جشنواره معرفی نمود.

عزیزی با دعوت از کلیه دانشجویان خلاق دانشگاه علوم پزشکی شیراز جهت حضور فعالانه در این جشنواره، اظهار داشت: مهلت زمان ارسال آثار و ایده ها به دبیرخانه جشنواره سراسری ایده های نو، از ۱۰ الی ۳۰ فروردین ماه جاری بوده و اختتامیه آن در روز ۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد گردید.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جوائز نفرات اول تا پنجم این رویداد علمی را به ترتیب از ۵۰ الی ۱۰ میلیون ریال وجه نقد اعلام نمود.

علاقمندان به حضور در این جشنواره، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت این رویداد علمی و دانشجویی به آدرس http://Ssa.kmu.ac.ir مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.