چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰

برگزاری دومین مدرسه کشوری بهاره مقاله نویسی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدرسه بهاره

دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری دومین مدرسه کشوری بهاره مقاله نویسی با همکاری دانشکده پزشکی و دندان پزشکی و پیراپزشکی این دانشگاه در سال جاری خبر داد.

به گزارش مفدا مشهد،مهدی رفیعی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، خبر از برگزاری دومین مدرسه کشوری بهاره مقاله نویسی را در دو بخش تئوری و عملی با سه سطح اصول پژوهش و پروپوزال نویسی ، مقاله نویسی و سیستماتیک ریویو و متا آنالیز داد.

وی خاطر نشان کرد: در برنامه‌ریزی این دوره آنلاین همانند دوره قبل امکان پشتیبانی آنلاین لیدر ها از شرکت‌کنندگان به طور کامل فراهم و کلاس نحوه ارائه ، داوری مقاله به صورت مجازی برگزار و مدرسین و لیدر ها از طریق وبسایت اسکای‌روم با شرکت کنندگان ارتباط برقرار خواهند کرد.

رفیعی عنوان نمود : تمامی موضوعات واقعی و بر اساس داده های مراکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و تیم های برتر هر فیلد با همراهی استاد راهنما تا مرحله submission و چاپ در ژورنال های معتبر پیش خواهند رفت و برگزیدگان می توانند از جوایز مادی در انتهای دوره بهره مند شوند.

دبیر کمیته تحقیقات  زمان برگزاری مدرسه را ٢٨ فروردین لغایت ۱۰ اردیبشهت سال جاری اعلام نمود و گفت:  مهلت ثبت نام تا ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ می باشد و دانشجویان علاقه مند  می‌توانند در دوره های عملی و تئوری با محدودیت ظرفیت و با پذیرش بر اساس فرم و آزمون شرکت کنند ولی شرکت در دوره های صرفا تئوری محدودیت خاصی ندارد.

وی در خصوص شیوه پذیرش گفت: آزمون اینترنتی در دو حیطه دانش پروپوزال نویسی و سطح زبان انگلیسی برگزار  و تمام دانشجویان علوم پزشکی که توانایی پروپوزال نویسی دارند می توانند  در این مدرسه شرکت نموده و پس از تجمیع نمره فرم و آزمون اینترنتی  برای ثبت نام نهایی به دانشجو اطلاع رسانی خواهد شد.

رفیعی برگزاری این مدرسه را تجربه ای از کار گروهی آنلاین در اتاق های شخصی سازی شده مجازی برای گروه‌های شرکت کننده ،دانسته و افزود :  این دوره ها با پشتیبانی علمی اساتید برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار  و  به شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در دوره توسط معاونت پژوهشی دانشگاه ارائه خواهد شد.

خبرنگار: محمد رضایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.