پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴

تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان

هادی سالم همدان

رئیس اداره امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه گفت: ضدعفونی منظم و مرتب اماکن مختلف خوابگاه ها و تب سنجی دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی همه روزه انجام می شود.

هادی سالم رئیس اداره امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفتگو با خبرنگار مفدا بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی تاکید کرد و اظهار داشت: عدم تجمع در اتاق ها یکی از موضوعات مهمی است که همواره بر آن تاکید داریم.

وی در ادامه با اشاره اقدامات در حال انجام در خوابگاه های دانشجویی در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صورت می گیرد افزود: ضدعفونی منظم و مرتب اماکن مختلف خوابگاه ها و تب سنجی دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی همه روزه انجام می شود.

سالم همچنین تصریح کرد: با عنایت به تعطیلی دو هفته ای دانشگاه به دنبال قرار گرفتن همدان در وضعیت قرمز کرونایی و با توجه به اینکه فضای عمومی خوابگاه ها به صورت مشترک بوده؛ توصیه ما به دانشجویان عزیز این است که تا حد امکان از سکونت در خوابگاه ها در این بازه زمانی اجتناب نمایند.

وی در پایان تاکید کرد: استفاده از ماسک در اماکن عمومی خوایگاه ها الزامی بوده و از دانشجویان محترم خواهشمندیم که این موضوع را نیز مدنظر داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.