یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

عضویت دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی همدان در تیم ایمسا ایران اعزامی به مجمع منطقه‌ای خاورمیانه و شرق مدیترانه

تیم ایسما ایران

"رامین منصوری"دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان، به عنوان معاون داخلی تیم کشوری در هیئت اعزامی انجمن علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی پزشکی کشور (ایمسا ایران) به هفدهمین مجمع منطقه‌ای خاورمیانه و شرق مدیترانه(EMR17) انتخاب شد.

به گزارش مفدا همدان، فدراسیون جهانی دانشجویان پزشکی (IFMSA)، به صورت بین المللی در جهان در حال فعالیت است که اعضای آن دانشجویان پزشکی از سراسر جهان (شامل ۱۴۰ عضو رسمی (سازمان‌ها) از ۱۲۹ کشور در ۶ قاره) می‌باشد. این فدراسیون در ارتباط با سازمان‌های بهداشتی جهان از جمله WHO همکاری می‌کند.

هیئت اعزامی انجمن علمی دانشجویان پزشکی ایران (ایمسا ایران) متشکل از ۱۷ دانشجوی پزشکی از سراسر کشور، باری دیگر افتخار دارند به عنوان نماینده دانشجویان پزشکی ایران در هفدهمین مجمع منطقه‌ای خاورمیانه و شرق مدیترانه(EMR17)، که زیر مجموعه فدراسیون جهانی دانشجویان پزشکی (IFMSA)است و برای اولین بار به صورت مجازی برگزار می شود، شرکت نمایند؛ و "رامین منصوری" دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان، به عنوان معاون داخلی تیم کشوری کمیته تبادل برای حضور در SCOPE/ SCORE sessions انتخاب شد.

لازم به ذکر است، فدراسیون جهانی هر ساله چندین مجمع برگزار می‌کند تا دانشجویان پزشکی در این مجمع‌ها موضوعات مختلف مانند بررسی چالش‌ها و تصویب بعضی قوانین در IFMSA، بحث و تبادل نظر می‌کنند.

گفتنی است این رویداد ۳۱ مارس تا ۷ آوریل ۲۰۲۱ با حضور نمایندگان کشورهای غرب آسیا و شمال آفریقا برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.