یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵

بسیج دانشجویی؛

پیگیر مشکلات دانشجویان از طرف "بسیج دانشجویی" در دیدار صمیمانه با ریاست جدید دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

جلسه پیگیر مشکلات دانشجویان "بسیج دانشجویی" دانشگاه علوم پزشکی دزفول در دیدار صمیمانه با ریاست جدید دانشکده ی پزشکی جهت پیگیر مشکلات دانشجویان این دانشکده همراه با اعلام آمادگی خود جهت هرگونه فعالیت و کمک در زمینه های پژوهشی و آموزشی برگزار گردید.

به گزارش مفدا دزفول، جلسه "بسیج دانشجویی" دانشگاه علوم پزشکی دزفول، در دیدار صمیمانه با ریاست جدید دانشکده ی پزشکی ضمن تبریک انتصاب جناب "دکتر هاشمی" به ریاست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول ،با اعلام آمادگی خود را جهت هرگونه فعالیت و کمک در زمینه های پژوهشی و آموزشی اعلام برگزار گردید.

محمد خنیفر، مسئول بسیج دانشجویی، اظهار داشت : ان شاء الله انتصاب دکتر هاشمی گامی موثر در جهت اعتلا علمی دانشکده پزشکی خواهد بود که در این راه بسیج و نیرو های بسیجی از هیچ کمکی فروگذاری نخواهد نمود.

دکتر مهدی هاشمی، رئیس دانشکده پزشکی، ضمن توصیه در اولویت بودن درس برای دانشجویان اظهار نمود : دانشجوی پزشکی باید در جایگاه متناسب با رفتار، حرکات و پوشش اجتماعی خود باشد وانتظار می‌رود در زمینه درسی وضعیت مناسبی داشته باشند و اوقات خود را وقف درس و اعتلای علمی خود نماید.

همچنین ایشان با بیان اینکه: فعالیت های پژوهشی یکی از اولویت های دانشکده ی پزشکی است که در این زمینه خواستار فعالیت بیشتر دانشجویان می باشد.

در انتهای جلسه مطالبات دانشجویان پزشکی از رئیس دانشکده پزشکی پیگیری شد.

مطالبات مطرح شده توسط دانشجویان پزشکی به شرح زیرمی باشد:

۱) کیفیت فایل های آموزشی اساتید مورد انتقاد بود که دکتر هاشمی در همان جلسه این موضوع را از مسئول مربوطه پیگیری کردند و بیان شد که خود دانشکده این فایل ها را رصد می کند و مواردی که در نقد دانشجویان مطرح شده، به‌صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

۲) پراکندگی و بی نظمی در بارگذاری فایل های درسی هم موضوع دیگر مورد نقد بود که این موضوع نیز قول پیگیری داده شد تا دروس به صورت منظم بارگذاری شوند.

۳) پاسخ دهی بهتر آموزش دانشکده پزشکی به تلفن دانشجویان غیر بومی یکی از خواسته های دیگر دانشجویان بود که بسیج دانشجویی پیگیری آن را به عمل آورد و ریاست دانشکده نیز قول بهبود شرایط را دادند.

۴) درخصوص واکسن برای دانشجویان نیز عنوان داشتند که در دستور کار لحاظ شده و هر زمان که نوبت دانشجویان سر برسد، اعلام می‌شود.

۵) درخصوص آزمون میان دوره ی علوم پایه و پیش کارورزی، عنوان شده در صورت اعلام رسمی وزارت و حصول شرایط، دانشکده همکاری لازم را با دانشجویان خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.