دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

پیام معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به مناسبت روز دندانپزشک

دکتر حاجی حسنی

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در پیامی روز دندانپزشک را به همه دندانپزشکان و دانشجویان این رشته تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش مفدا سمنان متن پیام تبریک روز دندانپزشک دکتر عبدالحمید حاجی حسنی به شرح ذیل می باشد:
دندانپزشکان بعنوان یکی از اعضای تیم سلامت؛ با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می کنند.
تأمین، حفظ و ارتقاء سلامت آحاد جامعه بی شک در حوزه دهان و دندان با همکاری و مشارکت قشر زحمتکش دندانپزشکان صورت میگیرد واین قشر نقش به سزایی در سلامت دهان و دندان جامعه، ارتقای کیفیت زندگی و جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری ها در دوران مختلف زندگی از کودکی تا سالمندی را برعهده دارند.
این قشر زحمتکش به عنوان اعضای تیم سلامت در بخش‌های پیشگیری ودرمان بیماری‌های دهان و دندان و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه، نقش پررنگی در ارتقاء سلامت جامعه دارند.
اینجانب 23 فروردین ماه، روز دندانپزشک را به جامعه دندانپزشکی دانشگاه به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی، دندانپزشکان، دانشجویان و همکاران عزیز  تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون تمامی کارکنان شاغل در بخش دندانپزشکی مراکز بهداشتی درمانی را مسئلت می نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.