جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶

توسط انجمن علمی، دانشجویی مامایی؛

ژورنال کلاب "سرطان سرویکس" در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

image-20210413085433-1.jpeg

به همت انجمن علمی، دانشجویی مامایی ژورنال کلاب "سرطان سرویکس" به صورت مجازی و با شرکت ۴۰ نفر در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار، روز گذشته پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه اولین ژورنال کلاب انجمن علمی مامایی دانشگاه با موضوع "سرطان سرویکس" به صورت رایگان و برای عموم برگزار شد.

ملیحه خسروی‌جم دبیر انجمن علمی، دانشجویی مامایی دانشگاه ضمن اعلام این خبر افزود: از آنجایی که شواهد متعدد و ضد و نقیضی مبنی بر  دلایل به وجود آورنده ی سرطان سرویکس و علائم و عوارض برجای مانده وجود دارد؛ بر آن شدیم که علاوه بر مروری اجمالی بر این موضوع به شایع‌ترین مشکلات موجود و درمان رایج بپردازیم.

دبیر انجمن علمی، دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه ۴۰ نفر در این ژورنال شرکت نمودند ادامه داد: در این ژورنال کلاب، سعی بر آن شد که به برخی از مهم‌ترین روش‌های درمانی سرطان سرویکس و تستهای غربالگری، مکانیسم تأثیرگذاری و البته مشکلات مربوط به آن‌ها پرداخته شود.

خسروی‌جم در پایان گفت: قصدمان از برگزاری این ژورنال کلاب، این بود که با کمک شواهد و مستندات علمی اخیر به ویژه جدیدترین مقالات به کار رفته در این زمینه، توانسته باشیم گامی هر چند کوچک را در مسیر افزایش هرچه بیشتر آگاهی در خصوص سرطان سرویکس  برداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.