سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱

سفر یک روزه رئیس سازمان اورژانس کشور به همدان

دکتر کولیوند: استان همدان در مدیریت بیماری کرونا بسیاری موفق عمل کرده ‌است

سفر رئیس اورژانس کشور به همدان

دکتر کولیوند، به منظور بازدید و بررسی نحوه ارائه خدمات درمانی به هموطنان در بیمارستان های همدان، ملایر، نهاوند و تویسرکان و همچنین بازدید از پایگاه های اورژانس، به استان همدان سفر کرد.

به گزارش مفدا همدان و به نقل از وب دا، دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور و رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح شهید قاسم سلیمانی جهت بررسی روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و فوریت های پزشکی در موج چهارم شیوع بیماری کرونا همراه با مدیران و معاونین این سازمان به استان همدان سفر کرد.

دکتر کولیوند در ابتدای این سفر که مدت آن یک روز بود، با حضور در ستاد دانشگاه علوم پزشکی همدان با دکتر حیدری مقدم رئیس، معاونین و اعضای این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد

در ادامه این سفر، رئیس سازمان اورژانس کشور جهت بازدید از ارائه خدمات درمانی به بیماران بستری در بخش های کرونا در بیمارستان شهید سلیمانی شهرستان تویسرکان به این شهرستان سفر کرد.

دکتر کولیوند ابتدا با حضور در فرمانداری شهرستان تویسرکان با دکتر حسینی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و با همراهی وی از بخش های مختلف بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی و روند ارائه خدمات درمانی به بیماران بازدید کرد.

 در راستای بررسی و نحوه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در شهرستان نهاوند، دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با همراهی دکتر ناصری فرماندار این شهرستان از بخش های مختلف بیمارستان شهید قدوسی نهاوند بازدید کرد.

در ادامه سفر رئیس سازمان اورژانس کشور به استان همدان، دکتر کولیوند از بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان ملایر و همچنین از پروژه درحال ساخت بیمارستان تخصصی روانپزشکی و سوختگی خیّرساز در شهر جوراب این شهرستان بازدید کرد.

دکتر پیرحسین کولیوند در این بازدید، ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان، از نزدیک روند خدمات رسانی به مردم و همچنین بیماران بستری در بخش های کرونا را ارزیابی کرد.
در ادامه رئیس سازمان اورژانس کشور از روند تکمیل پروژه بیمارستان تخصصی روانپزشکی و سوختگی درحال ساخت خیر ساز در شهر جوراب شهرستان ملایر بازدید کرد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.