سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰

رئیس اداره فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت و گو با مفدا تبریز مطرح کرد:

آماده سازی آثار یازدهمین جشنواره سیمرغ در دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

سیمرغ تبریز

صدیقه مقدم فر اظهار کرد: پس از ثبت ۶۰۲۹ اثر، جمع آوری فیزیکی آثار و دسته بندی آنها، داوری آثار دانشجویان در رشته هنرهای تجسمی و چاپ شناسنامه برای آثار، گروه بندی آثار ضبط شده در رشته های تئاتر، نمایش نامه خوانی، موسیقی، سرود، آواز سنتی و پاپ، مجری گری، شاهنامه خوانی و استندآپ کمدی، چاپ آثار در رشته تحقیق و پژوهش و گرفتن خروجی و آماده کردن لیست های  آثار ارسالی و... برای ارائه به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ از فعالیت های دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه بوده است.

به گزارش مفدا تبریز، رئیس اداره فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آماده سازی آثار یازدهمین جشنواره سیمرغ در دبیرخانه دائمی این جشنواره در دانشگاه برای ارسال به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ در تهران خبر داد. 

صدیقه مقدم فر در گفت و گو با مفدا تبریز با اعلام این مطلب، ادامه داد: پس از ثبت ۶۰۲۹ اثر در یازدهمین جشنواره سیمرغ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و پیشتازی در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در میزان آثار ثبت شده، جمع آوری فیزیکی آثار و دسته بندی آنها در دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز شد. 

وی با اشاره به اینکه داوری آثار دانشجویان در رشته هنرهای تجسمی با دعوت از هنرمندان شاخص استان و اعطای حکم داوری به آنها صورت گرفته است، افزود: نظارت بر فرآیند داوری و ثبت نمرات در سامانه پس از داوری به همت دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام گرفت. 

رئیس اداره فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه آماده سازی آثار ارسالی به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ  مطابق سهمیه اعلامی از دیگر فعالیت های دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده است، اظهار کرد: در این مرحله، قاب گرفتن آثار، چاپ شناسنامه آثار و الصاق این شناسنامه ها به قاب آثار و بسته بندی آنها صورت پذیرفت. 

 صدیقه مقدم فر، ضبط تمامی آثاری که ارسال فایل الکترونیکی آنها به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ ضرورت دارد را از دیگر اقدامات دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه برشمرد و ادامه داد:  آثار ثبت شده در رشته های تئاتر، نمایش خوانی، موسیقی، سرود، آواز سنتی و پاپ، مجری گری، شاهنامه خوانی و استندآپ کمدی ضبط گردید و این آثار به صورت گروه بندی شده در هارد اکسترنال به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ ارسال خواهد شد. 

مسئول دبیرخانه جشنواره‌های فرهنگی و هنری دانشگاه علوم پزشکی تبریز، چاپ آثار در رشته تحقیق و پژوهش را از دیگر اقدامات  دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی کرد و افزود: این آثار در بخش کارکنان در سه نسخه، چاپ و در ادامه صحافی شده است و در روزهای آتی به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ ارسال می گردد. 

وی در بخش پایانی سخنانش اظهار کرد: گرفتن خروجی و آماده کردن لیست های  آثار ارسالی جهت تحویل حضوری به دبیرخانه مرکزی یازدهمین جشنواره سیمرغ از دیگر فعالیت های دبیرخانه دائمی جشنواره سیمرغ در دانشگاه در این مدت بوده است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.