چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

در جلسه کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان؛

جزئیات برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اعلام شد

انتخابات شورای صنفی دانشجویان ایرانشهر

جلسه کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اعضاء این کمیته با تشریح جزئیات شیوه برگزاری انتخابات در دفتر مدیر فرهنگی و دانشجویی معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، جلسه کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با حضور معاونان فرهنگی و آموزشی، مدیر فرهنگی دانشجویی، نماینده دانشجویان، مسئول فناوری اطلاعات، مسئول امور دانشجویی دانشجویان و مدیر مفدا در دفتر مدیر فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه مهناز دیده ور؛ مدیر فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به بیان وظیفه و نقش شورای صنفی دانشجویان و اهمیت آن برای پیشبرد اهداف دانشگاه بیان کرد.

در ادامه فهیمه شهرامی پور؛ مسئول امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ضمن تشریح تعداد نفرات ثبت نامی برای شرکت در انتخابات و نحوه روند گزینش و انتخاب کاندیدا با توجه به دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت خانه، اسامی افراد نهایی برای حضور در انتخابات را اعلام کرد.

وی گفت: شیوه برگزاری انتخابات و تبلیغات کاندیدها با توجه به اپیدمی کرونا و عدم حضور دانشجویان به صورت مجازی(برخط) برگزار می شود.

وی تصریح کرد: کاندیدای انتخابات شورای صنفی دانشجویان می توانند از تاریخ ۲۴ فروردین الی ۲۹ فروردین ماه تبلیغات خود را به صورت مجازی انجام دهند و تبلیغات ۱۲ ساعت قبل از شروع انتخابات به اتمام خواهد رسید.

مسئول امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار کرد: انتخابات شورای صنفی دانشجویان در تاریخ ۳۰ فروردین ماه از طریق سامانه تغذیه دانشجویان برگزار خواهد شد.

وی اذعان کرد:  در این انتخابات هر دانشجو پنج حق رای خواهد داشت که می تواند با توجه به تبلیغات کاندیدها افراد اصلح را انتخاب کند.

شهرامی پور خاطر نشان کرد: داوطلبان رد صلاحیت شده می‌توانند ظرف ۴۸ ساعت به رد صلاحیت خود اعتراض کنند.

وی افزود: شکایات و اعتراضات در خصوص انتخابات شورای صنفی تا سه روز بعد از انتخابات ترتیب اثر داده خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط داوطلبان شرکت در انتخابات بیان کرد: نداشتن مسئولیت و عضویت در شورای صنفی مرکزی تشکل های اسلامی و سیاسی در داخل دانشگاه، نداشتن بیش از یک ترم مشروطی آموزشی، مدت باقی مانده از دوران تحصیل با احتساب ترمی که در آن انتخابات برگزار میگردد کمتر از دو ترم نباشد، دانشجویان میهمان و کسانی که یک ترم از زمان تحصیل آنها باقی مانده، نمی توانند در انتخابات شرکت کنند.

مسئول امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اشاره کرد: اگر ۲کاندید در این انتخابات تعداد آرایشان با هم برابر و یکسان باشد، شخصی که از نظر آموزشی معدل بالاتری دارد به عنوان عضو انتخاب و معرفی می شود.

کاندیدای شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشجویان  سال۱۴۰۰

۱

پریسا بارکزهی

مامائی

۹۸

۹۸۱۱۷۳۰۰۳

کارشناسی

۲

فرهاد هاشمزهی

پرستاری

۹۷

۹۷۱۱۷۱۰۵۸

کارشناسی

۳

شقایق بارکزهی

پزشکی

۹۸

۹۸۲۱۴۰۰۲۰

دکتری

۴

پارسا مجاهد

پزشکی

۹۸

۹۸۲۱۴۰۰۲۳

دکتری

۵

فرهاد خطیبی

هوشبری

۹۸

۹۸۲۱۷۹۰۱۱

کارشناسی

۶

فاطمه اسمعیلی

بهداشت محیط

۹۷

۹۷۱۱۶۰۰۰۲

کارشناسی

۷

زهرا امیری

بهداشت محیط

۹۸

۹۸۱۱۶۰۰۰۳

کارشناسی

۸

مرضیه میرغفاری

بهداشت حرفه ای

۹۸

۹۸۱۱۶۸۰۲۰

کارشناسی

۹

سعید امیری

علوم آزمایشگاهی

۹۸

۹۸۱۱۹۹۰۰۴

کارشناسی

۱۰

اسامه مبارکی

پرستاری

۹۸

۹۸۱۱۷۱۰۲۶

کارشناسی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.