چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱

در جلسه کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی مطرح شد؛

برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی نیشابور به صورت الکترونیکی

نیشابور

در جلسه کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، مسیرهای برگزاری انتخابات الکترونیک شورای صنفی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا نیشابور، کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی متشکل از معاون فرهنگی و دانشجویی، معاون تحقیقات، معاون آموزش، رئیس امور حقوقی، مدیر آمار و فن آوری اطلاعات، مدیر امور دانشجویی و نماینده دانشجویان، با هدف تعریف فرآیند اجرای الکترونیک انتخابات با در نظر گرفتن برگزاری پورشور و جلوگیری از تخلفات احتمالی تشکل شد.

در ابتدای جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبار رمضان و آغاز هفته سلامت برای همه تلاشگران حوزه سلامت آرزوی توفیق کرد وگفت: با توجه به برگزاری انتخابات شورای صنفی به صورت مجازی باید تلاش کنیم تا با ایجاد شرایط مناسب برای تبلیغات داوطلبان شور انتخابات را همچون دوران گذشته داشته باشیم.

مهندس منصور نعیم آبادی ادامه داد: امسال انتخابات شورای صنفی در چهار واحد خوابگاه دختران، خوابگاه پسران، دانشکده بهداشت و پیراپزشکی و دانشکده پرستاری و مامایی برگزار می شود و تلاش داریم تا در این انتخابات از همه دانشجویان بومی و غیر بومی، خوابگاهی و غیرخوابگاهی در منتخبان نهایی شورای صنفی عضو داشته باشیم.

در ادامه وظایف کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی از جمله تعریف و تایید نهایی فرآیند اجرای الکترونیک انتخابات، تنظیم صورتجلسه مربوط به شمارش آرای الکترونیک و نتایج انتخابات، تعویق، ابطال و یا برگزاری مجدد انتخابات طبق دستورالعمل اجرایی ابلاغی وزارت و بررسی اعتراضات و شکایات طبق دستورالعمل اجرایی ابلاغی وزارت تشریح شد.

در پایان هر یک از اعضا پیشنهادات خود را در برگزاری انتخاباتی پرشور در فضایی به دور از تخلف ارائه دادند و مسیرهای برگزاری انتخابات الکترونیک شورای صنفی مورد بررسی قرار گرفت./انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.