شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴

دانشجویان جهادی؛

اعلام آمادگی دانشجویان جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول جهت حضور در بیمارستان بزرگ دزفول برای کمک به کادر درمان

د ع پ دزفول

دانشجویان جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول آمادگی خود را جهت حضور در بیمارستان بزرگ دزفول برای کمک به کادر درمان اعلام نمودند.

به گزارش مفدا دزفول،دانشجویان جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول آمادگی خود را جهت حضور در بیمارستان بزرگ دزفول برای کمک به کادر درمان اعلام نمودند.

"شهرزاد مهرانفرد" ریاست دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت:با توجه به شرایط حاد کرونا در بیمارستان گنجویان تعداد ۴۵ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با همکاری دانشکده پرستاری و معاونت فرهنگی دانشجویی،بصورت داوطلبانه و جهادی آمادگی خود را جهت همکاری با بیمارستان بصورت کادر بالینی در بخش های حاد کرونا اعلام نمودند.

وی افزود:در جلسه ی توجیهی تمام شرایط موجود و خطرات کار در محیط بیمارستان برای دانشجویان تشریح شده،همچنین برای دانشجویان تجهیزات حفاظت فردی بصورت کامل توسط معاونت فرهنگی تامین خواهد شد و جهت "واکسیناسیون" آنها نیز رایزنی های انجام شده تا بتوانیم دانشجویان جهادی را واکسینه نمایم.

همچنین"ابوالفضل صفری"دانشجوی فوریت پزشکی و عضو انجمن علمی و دبیر کانون مهدویت با برنامه ریزی های لازم که با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی هماهنگی های لازم را جهت اجرای این طرح جهادی انجام داد اظهار داشت:در مرحله اول ۴۵ نفر از دانشجویان دعوت شده که در ادامه این طرح با افزودن یا جایگزین شدن این تعداد کمک شایانی به پرسنل درمان خواهد شد.

وی افزود:در پایان این طرح برای تمامی دانشجویان شرکت کننده گواهی معتبر از طرف معاونت آموزش،فرهنگی دانشجویی صادر خواهد شد و کار دانشجویی نیز برای دانشجویان شرکت کننده در این طرح لحاظ خواهد شد همچنین مزایای از جمله رایگان شدن هزینه خوابگاه، تغذیه و سرویس ایاب ذهاب برای دانشجویان داوطلب شرکت کننده در این طرح جهادی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.