دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰

برندگان مسابقه‌ علمی «بهداشت در مدارس» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

مسابقه علمی «بهداشت در مدارس »  گناباد

از سوی دبیر انجمن علمی دانشجویی بهداشت عمومی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، برندگان مسابقه‌ علمی «بهداشت در مدارس» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد.

به گزارش مفدا – گناباد، سعید عارفی دبیر انجمن علمی - دانشجویی بهداشت عمومی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت هفته سلامت و ویژه تمامی دانشجویان دانشگاه برگزار شده است، اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقه، آشنایی با بهداشت مدارس و دانش آموزان به عنوان یک ضرورت برای داشتن جامعه‌ای سالم بوده است.

وی با اشاره به نقش مهم مدرسه در سلامت کودکان و نوجوانان، تصریح کرد: برای دستیابی به اهداف توسعه، باید تأمین بالاترین سطح سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی کودکان و نوجوانان به عنوان ضرورت و اولویت برنامه‌های توسعه‌ای مورد توجه قرار گیرد.

دبیر انجمن علمی دانشجویی بهداشت عمومی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه در منبع این مسابقه به موضوعات پدیکلوزیس، دندان، بلوغ و.‌.. پرداخته شده است، افزود: این مسابقه از روز چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ شروع شده و تا روز یکشنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ ادامه داشته است.

عارفی اذعان کرد: تعداد ۲۳ نفر از دانشجویان در این مسابقه شرکت نمودند و تعداد ۱۹ نفر از آنها به تمامی سؤالات پاسخ درست دادند که در پایان عاطفه زاهدی‌نیا دانشجوی رشته بهداشت عمومی و فاطمه جهانی دانشجوی رشته بهداشت محیط به قید قرعه انتخاب که جایزه نفیسی از سوی امور فرهنگی دانشگاه تقدیم آنها خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.