دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸

با حضور رییس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران؛

رئیس جدید هیات سوارکاری استان یزد انتخاب شد

رئیس جدید هیات سوارکاری استان یزد انتخاب شد

رئیس جدید هیات سوارکاری استان ظهر امروز با حضور رییس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد انتخاب شد.


به گزارش مفدا یزد، در مجمع انتخابات هیئت سوارکاری استان یزد که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد و با حضور مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری کشور، مسعود شریعتی مدیر کل اداره ورزش و جوانان، اعضای کمیته های استان و نماینده شهرستان ها برگزار شد، ابوطالبی به عنوان رئیس هیئت استان به مدت چهار سال با کسب اکثریت آرا انتخاب گردید.

در ابتدای مجمع،محمدرضا ساده رئیس تربیت بدنی دانشگاه ضمن خیرمقدم و آرزوی قبولی طاعات، عنوان داشت: تعامل خوبی که دانشگاه تاکنون با اداره ورزش و جوانان استان داشته و دارد نقطه عطفی بوده و دانشگاه علوم پزشکی به عنوان یک الگوی کشوری، تنها ارگانی است که به ورزش به عنوان دارو نگریسته و توجه خاص مسئولین این دانشگاه به امر ورزش ستودنی است و همچنین تربیت بدنی دانشگاه با داشتن ۴۰ نیروی تحصیلات تکمیلی در چارت خود، گام‌های اساسی از جمله تشکیل بیش از ۱۷ هیئت ورزشی از جمله هیئت سوارکاری را در بر داشته است.

وی عنوان داشت: هیئت سوارکاری دانشگاه به ریاست دکتر زارع زاده، مدیر بیمارستان شهید صدوقی هدایت می گردد و قریب به ۲۵ نفر از پرسنل را در چارت تشکیلاتی خود جای داده ، در مجموعه سوارکاری دانشگاه آموزش‌های لازم را به علاقه مندان ارائه می دهد.

وی اعلام آمادگی کرد: دانشگاه حاضر است ضمن همکاری بین بخشی با اداره کل ورزش و جوانان، به عنوان قطب آموزش کشور به برگزاری دوره ها، سمپوزیم ها، کارگاه ها و ... در برنامه‌های ملی و حتی بین المللی سوارکاری بپردازد.

مسعود خلیلی، رئیس فدراسیون سوارکاری کشور بیان داشت: بخش آموزش در استان یزد بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز به مربیان سوارکاری بیشتری داشته تا آموزش لازم را ببینند و این اقدامات دانشگاه جهت شروع و استقبال خوب پزشکان و پرسنل آن بسیار قابل توجه بوده است.


وی در ادامه بیان داشت با توجه به اینکه سوارکاری ورزشی مفرح است و شرایط ایده‌آلی برای تمام سنین فراهم دارد، می توان از این موقعیت استفاده نمود و امیدواریم که دانشگاه با این پتانسیلی که دارد و استقبال خوبی که انجام شده بتوانیم جهت توسعه این رشته در استان از این پتانسیل بهره ببریم.

در پایان مجمع انتخاباتی، پس از رای گیری بین نامزدهای انتخاباتی با کسب اکثریت آرا  ابوطالبی به عنوان رئیس هیئت سوارکاری استان یزد به مدت چهارسال انتخاب گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.