چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان :

برنامه ریزی به منظور کاهش اعتیاد در جامعه باید به صورت هماهنگ و با در نظر گرفتن کلیه جوانب باشد.

کمیته دانشجویی مفدا همدان

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در جمع سازمانهای مردم نهاد و فعالان حوزه آسیب های اجتمایی گفت: برنامه ریزی به منظور کاهش اعتیاد در جامعه باید به صورت هماهنگ و با در نظر گرفتن کلیه جوانب باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا درهمدان، سعید گلستانی معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در جمع سازمانهای مردم نهاد و فعالان حوزه آسیب های اجتمایی گفت: برنامه ریزی به منظور کاهش اعتیاد در جامعه باید به صورت هماهنگ و با در نظر گرفتن کلیه جوانب باشد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان با بیان اینکه سال گذشته نقاطی از استان همدان برای توزیع‌کنندگان مواد مخدر صنعتی ناامن شد، تصریح کرد: این برنامه امسال با قوت هر چه بیشتر نیز ادامه خواهد داشت و محیط را برای توزیع‌کنندگان مواد مخدر بیش از گذشته ناامن خواهد شد.

گلستانی افزود:افراد ترک کرده نیازمند حمایت همه جانبه اند؛ چرا که آنان  مستعد این هستند که با کوچکترین ضربه ‏ای بشکنند و دوباره به مسیر اشتباه گذشته بازگردند.‏ پس لازم است در جامعه این ظرفیت ایجاد شود که با بهبودیافتگان اعتیاد برخورد ‏درستی شود و به اصطلاح به آنها برچسب زده نشود. متاسفانه خیلی از مبتلایان به ‏مصرف موادمخدر، برای رهایی از فشار رفتارهای غیرمنطقی، نمی‌توانند مصرف مواد ‏را برای همیشه کنار بگذارند و خیلی زود دوباره به سمت اعتیاد کشیده می‌شوند.‏

این برنامه با همکاری معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی همدان و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری این دانشگاه برگزار شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.