شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷

دانشگاه علوم پزشکی دزفول

گرامیداشت مقام شامخ استاد در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

گرامیداشت روز استاد و جشنواره شهید مطهری به مناسبت هفته آموزش در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید

به گزارش مفدای دزفول ، همایش کشوری آموزش دانشگاه های علوم پزشکی و جشنواره شهید مطهری یکی از رویدادهای مهم آموزش پزشکی است،که هر ساله مصادف با بزرگداشت روز استاد برگزار می گردد. به همین مناسبت مراسم بزرگداشت مقام استاد و جشنواره آموزشی درون دانشگاهی شهید مطهری در اردیبهشت ماه سال جاری در سالن غدیر دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

"دکتر یوسف پریدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول" در تشرح جایگاه والای استاد شهید مرتضی مطهری گفت: ایشان الگوی تمام عیار برای اساتید بوده و هست . وی افزود :  تعلیم و تربیت رکن اصلی تعالی، رشد و توسعه هر جامعه است و راه کسب ثروت و پیشرفت آینده مادی و معنوی کشور کسب علم و بهبود وضعیت دانشگاه می باشد.

 دکتر "جواد موذن معاون آموزشی دانشگاه"  در مورد اهمیت جایگاه استاد و اقدامات انجام شده در سال ۹۶ در حوزه ی دانشگاه مطالبی را مطرح کرد. ایشان روند پیشرفت علمی دانشگاه را مثبت برآورد نمود و اظهار داشت :  با وجود نوپا بودن دانشگاه علوم پزشکی دزفول کارهای بزرگی در تعیین خط ومشی آموزشی در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی صورت پذیرفته است.

در ادامه این مراسم "دکتر میثم مردسلطانی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه" ضمن ارائه گزارش عملکرد مرکز مطالعات در سال گذشته به ارائه گزارش کاملی از عملکرد تمامی واحدهای مرکز مطالعات پرداخت.

 "مردسلطانی" گفت : در سال ۹۶ مرکز مطالعات توانسته به بیش از ۹۵% از اهداف تعیین شده خود دست یابد. مرکز مطالعات توانست برای اولین بار در کمتر از ۶ ماه مرکز آموزش مجازی دانشگاه را راه اندازی نماید.

"خانم کاظمی دبیر کمیته پژوهش در آموزش" گفت : امسال برای اولین بار مراسم هفته آموزش از تاریخ ۸ تا ۱۱ اردیبهشت ماه همزمان با مراسم جشن روز استاد در دانشگاه برگزار گردید و با همکاری سایر واحدهای معاونت آموزشی غرفه های آموزشی در دانشگاه بر پا شد . در این غرفه برای اولین بار تمامی لاگ بوک های آموزش رو نمایی شد و کتابچه اهم فعالیت های معاونت آموزشی، بسته تحول و نوآوری و برنامه سرآمدی دانشگاه در بین بازدید کنندگان توزیع گردید.

در ادامه برنامه های گرامیداشت مقام شامخ استاد مراسم جشنی نیز توسط معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری با محوریت EDC برگزار گردید. این ضیافت که با حضور ریاست دانشگاه، جمعی از مسئولین و اساتید دانشگاه به همراه خانواده در تالار قصر پرنیان برگزار شد از مهمانان با شیرینی و صرف شام پذیرایی بعمل آمد . در حاشیه این مراسم لوح تقدیر ویژه بزرگداشت مقام شامخ استاد به همراه هدیه به کلیه اساتید، هیات علمی و مدرسان حق التدریسی که رابطه استخدامی کارمندی با دانشگاه داشتند تقدیم گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.