دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲

انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول

همایش «روش های صحیح مطالعه و تقویت حافظه» در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

د ع پ دزفول

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با مهارت‌های مطالعه موثر همایش «روش های صحیح مطالعه و تقویت حافظه» در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

به گزارش مفدای دزفول ، همایش «روش های صحیح مطالعه و تقویت حافظه» در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.
این همایش به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با مهارت‌های مطالعه موثر و با همکاری مشترک اداره مشاوره دانشگاه و انجمن علمی پرستاری برگزار شد.
خانم وفایی مسئول اداره مشاوره دانشگاه در این رابطه گفت : آشنایی با مراحل مطالعه و یادگیری، موانع مطالعه، عوامل تاثیرگذار در مطالعه و شرایط مطالعه ، راهکارهایی جهت تقویت حافظه و تمرکز در یادگیری و آشنایی دانشجویان با منابع تحصیلات تکمیلی و رشته های وزارت بهداشت را از جمله سرفصل‌های آموزشی این همایش عنوان کرد.
مشارکت فعال دانشجویان و اساتید و پرسنل یکی از نکات برجسته در برگزاری این همایش بود، همچنین  دانشجویان شرکت‌کننده در همایش، ضمن استفاده از تجربیات دکتر خلیلی (مدرس این همایش) سوالات خود را در زمینه چگونگی یک مطالعه خوب و مسائل و مشکلات خود را در زمینه یادگیری مطرح و راهکارهای رفع مشکلات و اصول مطالعه موثرتر را در این همایش کسب کردند در پایان نیز به سوالات دانشجویان در خصوص تحصیلات تکمیلی و چگونگی انتخاب رشته و منابع کنکور وزارت بهداشت توسط دکتر خلیلی پاسخ داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.