دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲

دانشگاه علوم پزشکی دزفول

نشست هم اندیشی فرهنگی مدرسان و اعضای هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

نشست هم اندیشی فرهنگی مدرسان و اعضای هیئت علمی با هدف اصلاح و هدایت نگرش های مطلوب فرهنگی و مشارکت در انجام فعالیت های فرهنگی، تربیتی و اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

به گزارش مفدا دزفول ، نشست هم اندیشی فرهنگی مدرسان و اعضای هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید. "دکتر چگنی" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه گفت :  هدف از برگزاری این نشست های فرهنگی اصلاح و هدایت نگرش های مطلوب فرهنگی و مشارکت در انجام فعالیت های فرهنگی، تربیتی و اجتماعی است . نشست هم اندیشی مدرسان و اعضای هیئت علمی با محوریت اندیشه سیاسی اسلامی سطح اول و دوم در نیمه دوم آبان ماه طی ۴ جلسه و مبانی نظری انقلاب اسلامی سطح اول و دوم در نیمه اول آذرماه سال جاری در ۴ جلسه برگزار گردید.

 در این جلسات هم اندیشی اساتید، که توسط "دکتر حیدر رضا مهتدی" استاد تاریخ و مدیر گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی دزفول تدریس شد ، موضوعاتی در جهت "رابطه دین و سیاست در دیدگاه های مختلف"، "سیاست و حکومت در اسلام"، "مبانی مشروعیت در نظام های سیاسی به پیشینه تاریخی و ادله ولایت فقیه"، "تاریخ اجتماعی ایران قبل از انقلاب اسلامی"، "انقلاب اسلامی در نظام سلطه"، "اصول و مبانی سیاست خارجه جمهوری اسلامی ایران و بازتاب های جهانی انقلاب اسلامی ایران" مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.