سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

مفدا دزفول گزارش می دهد:

مراسم بزرگ داشت روز استاد در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

جشن روز استاد دانشگاه علوم پزشکی دزفول

آیین گرامی داشت روز استاد با حضور ریاست، هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی، مسئولین شهری و جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

به گزارش مفدا دزفول، آیین گرامی داشت روز استاد با حضور ریاست، هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی، مسئولین شهری و جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

" دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول " در سالن غدیر این مرکز آموزشی ضمن تبریک روز استاد با اشاره به مقام و جایگاه والای استاد شهید مطهری از تلاش اعضای هیئت علمی و فعالان حوزه آموزش در جهت دستاوردهای قابل تامل این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه "معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری" بر لزوم توجه اعضای هیئت علمی به استاندارد های ملی و بین المللی تاکید نمود.

همچنین " رئیس مرکز مطالعات و توسعه آموزش " طی گزارشی از دستاورد های مهم حوزه آموزش اذعان داشت: برنامه سازی و برنامه محوری در انجام فعالیت های آموزشی همواره در دستور کار ما بوده و بر آن اهتمام ویژه داشته ایم.

" دکتر میثم مرد سلطانی" جایگاه آموزش دانشگاه را در سطح کلان منطقه مطلوب دانست و افزود: رشد و دستاورد در زمینه های اعتبار بخشی موسسه ای، بیمارستانی، آموزش مداوم و پزشکی از اهم اقدامات صورت گرفته بوده است.

طی این برنامه از اساتید برتر، فعالان آموزشی، فرآیندنگاران آموزشی و دانشجویان رشته پزشکی عمومی که دارای رتبه برتر در آموزش جامع علوم پایه و کارورزی بوده اند با اعطای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار مفدا دزفول، در جریان این مراسم از سه تالیف مهم که شامل گزارش اهم دستاوردهای حوزه اموزش معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری، برنامه استراتژیک حوزه آموزش و گزارش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی دزفول بوده اند رونمایی شد و نسخه هایی از آن در اختیار حاضرین قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.